Судійсько-поліцейське свавілля: суд вдався до зумисної фальсифікації, щоб відмовити у розгляді позову Компартії


20 липня 2017 року Комуністична партія України звернулася до Святошинського районного суду міста Києва з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська прес-група» та колишнього голови Служби безпеки України Наливайченка В.О. про захист ділової репутації юридичної особи та спростування недостовірної інформації.

Підставою позову стала публікація 8 червня 2017 року у щоденній всеукраїнській газеті «День» № 96, що належить ТОВ «Українська прес-група», статті під назвою «Актуальне інтерв'ю «Де вихід із трьох сосен», в якій містилося інтерв'ю Наливайченка В.О..

В даній статті, зокрема, зазначена наступна інформація: «... - Чи це реально зробити в умовах, які існують зараз? Існує думка, що російські олігархи та чиновники знають, де межа власного збагачення і де починаються національні інтереси, тоді як наші не знають міри?

- Гадати, що наші олігархи зміняться не варто. Це марнування часу. Внутрішній агресор нічим не кращий від зовнішнього. В Україну заходили російські капітали, які фінансували місцеві антиукраїнські партії, зокрема КПУ».

Поширена інформація, вочевидь, не відповідає дійсності та принижує ділову репутацію Комуністичної партії України, а також наявно демонструє той факт, що Наливайченко В.О. бездоказово, без посилання на будь-які офіційні юридично-значущі документи, матеріали розслідування або коментарі офіційних представників влади, на рівні обивательських пліток звинуватив Компартію України в антиукраїнській позиції, а також у скоєнні злочину, який полягає у порушенні порядку фінансування політичних партій.

Крім того, КПУ переконана, що відповідачі припустилися до вкрай неетичних засобів маніпуляції суспільною свідомістю за принципом пошуку винного у теперішній ситуації в Україні, загальний зміст звинувачень переслідує на меті створення образу зовнішнього ворога в особі Комуністичної партії України.

24 липня 2017 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Величко Т.О. розглянув позов Компартії.

Вивчивши матеріали позовної заяви, суддя ухвалив рішення повернути її позивачеві, тобто Компартії. Слід зауважити, що при цьому Величко Т.О. вдався до відвертої фальсифікації, адже причиною відмови у подальшому розгляді позову він зазначив нібито неправильно вказану у заяві КПУ адресу одного з відповідачів, а саме ТОВ «Українська прес-група».

В ухвалі суду містяться дані про місцезнаходження ТОВ «Українська прес-група» за адресою: м. Київ, вулиця Тимошенко, 2Л, хоча дійсною адресою (яка й була зазначена у позовній заяві КПУ) є: м. Київ, проспект Перемоги, 121Д. Саме вона вказана і в реєстрі Міністерства юстиції України, і у листі ТОВ «Українська прес-група» від 12 липня 2017 року, який отримала Компартія.

Переконані, що вже не за горами той час, коли пануючому в Україні режиму олігархо-нацистів прийде безславний кінець і трудовий народ суворо спитає з усіх, хто був причетний до поліцейсько-судійського свавілля, чинив злочини проти співгромадян, переслідував інакодумців.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях