ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ”

ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ”


12 червня 2015 року за ініціативою Компартії України в місті Києві відбулися Установчі збори засновників Всеукраїнського громадського об’єднання лівих і лівоцентристських політичних партій і громадських організацій "ЛІВА ОПОЗИЦІЯ".

В роботі зборів взяли участь керівництво і представники п’яти політичних партій та тринадцяти громадських організацій.

Збори постановили утворити Всеукраїнське об’єднання лівих і лівоцентристських партій, громадських організацій, інших представників громадянського суспільства "ЛІВА ОПОЗИЦІЯ".

Учасники зборів затвердили текст Маніфесту Всеукраїнського громадського об’єднання "ЛІВА ОПОЗИЦІЯ", в якому заявили про згуртування зусиль заради врятування України і захисту прав співвітчизників на мир, благополуччя і безпеку.

Серед першочергових завдань новоствореного об'єднання – негайне припинення кровопролиття на Сході країни, мирне врегулювання збройного конфлікту на основі неухильного виконання Мінських угод і децентралізації влади.

Заради подолання кризи, яка вирує в Україні, “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ” наполягатиме на впроваджені соціально-економічної моделі розвитку держави, що грунтується на принципах соціальної справедливості і народовладдя. За повернення у державну власність вкрадених олігархами стратегічних підприємств і створення нових робочих місць. За відновлення сучасної безоплатної системи охорони здоров”я та освіти.

Учасники зборів також заявили, що будуть спільно обстоювати курс внутрішньої і зовнішньої політики, що відповідає засадам Декларації про державний суверенітет України і спрямований на затвердження позаблокового (нейтрального) статусу.

З метою об”єднання України і подолання розбрату, який несе режим націоналістів і олігархів, “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ” вимагатиме  надання російській мові статусу другої державної, буде рішуче протидіяти знущанню над історичною правдою,  приниженню  ратного і трудового подвигу радянського народу у Великій Вітчизняній війні, реабілітації та героїзації пособників гітлерівських окупантів.

Установчі збори сформували склад Координаційної ради об’єднання.

Співголовами ВГО “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ” обрано Петра Симоненка, Наталію Вітренко, Георгія Крючкова, Рудольфа Поварніцина та Валерія Солдатенка.

Враховуючи вируючий в Україні політичний терор та репресії, учасники установчих зборів ВГО “ЛІВА ОПОЗИЦІЯ” прийняли відповідну заяву.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях