Харківщина: Лозівські комуністи проти проведення адміністративно-територіальної реформи


Звернення

депутатів фракції Комуністичної партії України

до депутатів Лозівської районної ради

Наряду з жахливими соціально-економічними проблемами в країні Кабінет Міністрів планує ввести адміністративно - територіальну реформу, яка призведе до погіршення життя більшості наших громадян, а саме реформування зачепить районні, сільські та селищні ради, де відбудеться об’єднання сільських рад, що призведе до скорочення робочих місць, ускладнить громадянам доступ до органів місцевого самоврядування так, як відстань до сільської ради буде чимала, враховуючи теперішні ціни за проїзд та ціни на пальне то це буде більшості населенню не доступне.

Згідно з запланованим проектом на території України піддягатимуть реформуванню школи, дошкільні заклади, лікарські та культурні заклади (клуби, бібліотеки).Закриття більшості із них, це поповнення рядів безробітних вчителями, вихователями, медичними працівниками.

Перший дзвоник реформування в нашому районі вже маємо, пропозицію щодо ліквідації Кіненської загальноосвітньої школи I-IIIст. Петрівського навчально-виховного комплексу, Тихопільської загальноосвітньої школи МІ ст, Орільської загальноосвітньої школи I-III ст, Краснопавлівського навчально-виховного комплексу (шкільний підрозділ) та реорганізації Царедарівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області.

Ми, як депутати, глибоко занепокоєні тим, що фактично планується знищення системи місцевого самоврядування, тому ми звертаємося до депутатів районної ради з проханням направити звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів не проводити адміністративно - територіальну реформу до часів покращення та підвищення рівня життя народу України.

Шановні депутати, прошу вашої підтримки.

Керівник  фракції Комуністичної партії

в Лозівській районній раді.

Темнохуд Т.В.

25.03.15 р.


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях