Петро Симоненко: Ющенку не потрібна працездатна Верховна Рада, йому не має діла до волі народу - йому потрібна абсолютна влада


“Мета президента Ющенка очевидна – скасування політичної реформи, ліквідація парламентаризму в Україні і встановлення президентського абсолютизму як форми державного устрою”. Про це заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Петро Симоненко підкреслив, що саме з ініціативи президента саботується формування будь-якої парламентської коаліції, в тому числі і “помаранчевої”.

“Йому не потрібна працездатна і ефективна Верховна Рада, йому не має діла до волі народу – йому потрібна абсолютна влада. Задля цього президент та його “придворні” фаворити пішли на державний злочин, коли навесні розтоптали парламент. І тепер вони готові, за словами самого Ющенка “ іти й далі на жорсткі заходи”, - наголосив лідер КПУ.

Петро Симоненко зазначив, що збанкрутілому президенту, піррову перемогу якого соромляться святкувати люди, які мерзли за нього на Майдані, соромляться святкувати навіть його “любі друзі”, президенту, який довів людей до зубожіння і відчаю, а країну до тієї межі за якою темрява націонал-фашистської диктатури, сьогодні не залишається нічого іншого, як шукати ворогів. Шукати тих, хто “заважає” месії Ющенку “ощасливлювати” своїх підданих.

“І такими ворогами, за всіма законами політичного жанру, обрані: зовнішній – Росія, як нащадок “совєтської імперії зла і загроза незалежності України”, та внутрішній – Верховна Рада, як начебто “ядро політичної нестабільності”. Сьогодні головними векторами українського маккартизму по Ющенку стали русофобія, антикомунізм і антисемітизм”, - наголосив Петро Симоненко.

Лідер комуністів нагадав, що ще навесні цього року, коли президент та його “помаранчеве” оточення розпочали “охоту на відьом” і вдалися до державного злочину – антиконституційного розпуску парламенту, Компартія заявила про дійсні наміри Ющенка.

“Одразу після першого указу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради, я заявив про те, що головною метою дострокових виборів є не “подолання політичної корупції” і не обрання так званого “демократичного парламенту”, про що заявляв президент, а ліквідація Верховної Ради, як незалежного органу законодавчої влади і створення керованого з Банкової маріонеткового парламенту”, - сказав Петро Симоненко.

Сьогодні, переконаний Петро Симоненко, коли президентський “бліцкриг” проти парламентаризму не дав бажаних для нього результатів – люди не підтримали зухвалість і брутальність політики Ющенка, - розпочалася політична “облога” Верховної Ради.

“Кінцева мета політичної “облоги” парламенту – його повна дискредитація в очах наших громадян, створення у людей ілюзії необхідності “міцної руки”, черговий незаконний розпуск Верховної Ради, введення президентського правління та забезпечення переобрання Ющенка на другий термін. Якщо ми разом не зруйнуємо цей сценарій розвитку подій, то невдовзі на Хрещатику “кістлява рука” націоналізму запалить “вогнища політичної інквізиції”, - заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях