Робочий візит Петра Симоненка на Вінниччину

Робочий візит Петра Симоненка на Вінниччину


17 березня 2012 року Перший секретар ЦК Комуністичної партії України, голова парламентської фракції комуністів Петро Симоненко відвідав з робочим візитом Вінницьку область.

У Вінниці Петро Симоненко провів зустріч з трудовим колективом ВАТ «Володарка».

Лідер Компартії обговорив з працівниками вінницького підприємства проблеми житлово-комунального господарства, зростання тарифів на послуги ЖКГ.

Крім того, учасники зустрічі обговорили ініціативи влади з проведення медичної реформи на Вінниччині. Також увагу було приділено питанням оздоровлення дітей в період літніх канікул, якості продуктів харчування і продовольчої безпеки країни.

Петро Симоненко висловив позицію Компартії відносно надання кредитів на житло, іпотечного кредитування та повернення вкладів Ощадбанку СРСР.

Сьогодні ж Петро Симоненко поспілкувався зі студентами Вінницького державного педагогічного університету імені  М. Коцюбинського.

Під час зустрічі, серед іншого, підіймалося питання щодо політики держави у забезпеченні молодіжного житлового кредитування, а також надання першого робочого місця молодим спеціалістам.

Окрема увага у розмові Петра Симоненка зі студентами приділялась проблематиці моральних цінностей у сучасній Україні, зокрема, подоланню наркоманії та проституції в країні.

Також лідер комуністів приділив увагу темі стосунків між Україною та Росією, статусу російської мови в нашій країні.

Особливу зацікавленість студентів викликала ідея створення інтернет-ресурсів з метою ознайомлення молоді з правдивою історією України.

Далі Перший секретар ЦК КПУ зустрівся з жителями Вінниці.

Також  Петро Симоненко взяв участь в програмі “Відкрите суспільство” на телеканалі “Вінниччина”, виступив в ефірі обласного радіо.

Прес-службаВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях