Петро Симоненко: Український народ не поділяє ідею вступу до НАТО


“Компартія висловлює занепокоєння з приводу можливої участі України у так званій бригаді миротворчих сил країн Південно-Східної Європи, як підготовки до відправки нашого військового контингенту в Афганістан”. Про це заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Лідер КПУ зазначив, що пронатівська позиція міністра оборони Гриценка і повна залежність Президента Ющенка від геополітичних інтересів офіційного Вашингтону, робить реальністю участь українських військових у бойових діях в різних гарячих точках, зокрема в Афганістані.

“А заяви Гриценка про те, що рішення про направлення українських військових буде прийматися на державному рівні тільки підтверджує високу вірогідність подібного розвитку подій. Недарма, зустрічаючись з міністрами оборони країн Південно-Східної Європи, Ющенко в котрий раз підкреслив свою прихильність ідеалам НАТО і цинічно збрехав про підтримку цих ідеалів українським суспільством”, - наголосив Петро Симоненко.

Лідер Компартії зазначив, що український народ не поділяє ідею вступу до НАТО про що свідчать всі без виключення опитування громадської думки та соціологічні дослідження, в тому числі і ті, що проводилися організаціями - “грантоїдами”.

“Ющенко, як Президент, повинен негайно виконати свій конституційний обов”язок і, на основі зібраних у відповідності з законом майже чотирьох мільйонів підписів, оголосити референдум за народної ініціативи щодо приєднання України до НАТО та надання російській мові статусу другої державної. Неоголошення такого референдуму – це свідоме порушення Конституції, наслідком якого має бути імпічмент”, - заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях