Сергій Гордієнко: Акції протесту «чорнобильців» мають сприяти відстороненню від влади великого капіталу


Люди, які проводять сьогодні акції протесту на захист законних соціальних гарантій, мають висувати не лише соціально-економічні, але й політичні вимоги, спрямовані на відсторонення капіталу від влади. Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат України від Компартії Сергій Гордієнко.

«Компартія жорстко ставить питання про зміну політичної системи та про перехід влади у руки народу. Ми закликаємо людей об’єднуватись у боротьбі за свої права, а не погоджуватись на дрібні подачки, які система кидає їм. Нині під стінами Верховної Ради, Кабінету Міністрів наші товариші вимагають від влади відмовитись від злочинних посягань на заслужені пільги. У відповідь наляканий режим намагається вдатися до репресій. Першою жертвою став донецький шахтар Геннадій Конопльов», - зазначив Сергій Гордієнко.

Він підкресив, що Компартія підтримує вимоги людей, які борються за збереження соціальних гарантій. «Лише разом ми зможемо примусити багатіїв рахуватися з думкою людей. Від соціально-економічних вимог треба переходити до політичних. Доки при владі знаходяться представники великого капіталу, радикальних змін очікувати не можна. Українська буржуазія сьогодні має всі можливості задля скоєння беззаконня по відношенню до людей», - додав комуніст.

Народний депутат нагадав, що Компартія запропонувала антикризову програму, яка пропонує реальні кроки по відродженню української економіки і положення якої спрямовані на дотримання інтересів українського народу.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях