Петро Симоненко: Компартія наполягає на системному вирішенні проблеми виплат заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР


Фракція Комуністичної партії у Верховній Раді наполягає на системному вирішенні проблеми виплат заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР. Про це сьогодні заявив на засіданні Погоджувальної ради лідер КПУ, голова фракції комуністів Петро Симоненко.

“В цьому році жодної копійки не було виділено на компенсацію втрачених заощаджень і держава не має права забувати про вирішення даної проблеми. Тому ми вимагаємо розглянути у другому читанні проект постанови №9118, який передбачає компенсацію втрат спадкоємцям померлих вкладників Ощадбанку”, - зазначив Петро Симоненко.

Крім того, за його словами, Компартія наполягає на ухваленні законопроекту №8607-1, який теж вирішує проблему компенсації втрачених заощаджень.

“Мова йде про долю наших батьків, які були вкладниками Ощадбанку”, - наголосив Петро Симоненко.

Лідер КПУ зауважив, що уряд має подати на розгляд Верховної Ради доопрацьований законопроект про внесення змін до закону про державні гарантії відновлення заощаджень громадян.

“Ми повинні поставити крапку у вирішенні цієї великої проблеми, яка вже 20 років хвилює наших громадян”, - переконаний Петро Симоненко.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях