Петро Симоненко: Компартія жодного разу не відступила від своїх обіцянок виборцям

Петро Симоненко: Компартія жодного разу не відступила від своїх обіцянок виборцям


У Комуністичній партії України впевнені, що за минулу парламентську сесію фракція КПУ була послідовною в своїх діях. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

Підводячи підсумки 8-ї сесії парламенту, що пройшла, Петро Симоненко підкреслив, що фракція доклала всіх зусиль, щоб бути послідовною.

«Протягом всієї сесії ми піднімали болючі питання, наполягали на прийнятті законів, які, в першу чергу, захищали інтереси населення. Це і розвиток високих технологій, і впровадження основ державного нагляду з контролю охорони здоров'я, вносили пропозиції запровадити податок на дохід фізичних осіб, також подавали законопроекти щодо поліпшення інвестиційного клімату, протестували проти міжнародних кредитів, пропонували конкретні дії щодо впровадження мораторіїв на підвищення цін, вивезення зерна, продаж землі. Це також робота в сфері освіти - допомога студентам. А також нагадаю, що наша фракція пропонувала законопроект про освіту», - зазначив лідер комуністів.

За словами Петра Симоненка, за всю сесію КПУ жодного разу не відступила від тих обіцянок, які вона давала виборцям. «Але, на жаль, дуже багато в парламенті залежить від більшості, яка голосує. Нас всього 26. Саме тому не приймалися ті чи інші питання, на яких ми наполягали", - сказав він.

Прес-службаВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях