На честь 78-ї річниці визволення Житомира від німецько-фашистських загарбників

На честь 78-ї річниці визволення Житомира від німецько-фашистських загарбників


30 грудня 2021 року, в день 78-річниці визволення Житомира від німецько-фашистських загарбників та їх сателітів, в обласному центрі на площі Перемоги відбувся мітинг та покладання квітів до Монумента воїнам-визволителям.

Відкрив мітинг другий секретар Житомирського обкому КПУ Микола Мартиненко. Перед присутніми виступили голова обласної ради ветеранів Олександр Защитніков, депутат міською ради Наталія Леонченко, голова міської ради ветеранів Вячеслав Дубровін. З промовою до житомирян і гостей міста звернувся перший секретар Житомирського обкому КПУ, народний депутат України VI скликання Микола Тимошенко.

На знак подяки і пошани до безсмертного подвигу воїнів Червоної Армії – визволителів Житомира, партизанів і підпільників, трудівників тилу, всіх тих, хто боровся з ненависним ворогом у роки Великої Вітчизняної війни, учасники мітингу поклали до підніжжя Монумента живі квіти.

______________________________________________________

Цього ж дня під головуванням першого секретаря Миколи Тимошенка відбулось чергове розширене засідання бюро Житомирського обкому Компартії України, де комуністи розглянули широке коло питань і прийняли відповідні конкретні рішення.

Прес-центр Житомирського обкому КПУ

 Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях