День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту в Черкасах

День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту в Черкасах


Комуністи Черкаської міської партійної організації 23 лютого на Пагорбі Слави провели мітинг, присвячений 101-річниці створення Робітничо-Селянської Червоної Армії і Робітничо-Селянського Червоного Флоту.

Учасники мітингу  прийняли резолюцію.

По закінченню мітингу відбулось  покладанням живих червоних гвоздик, як  символу  непереможності Радянської Армії, на вічний граніт до могил на Пагорбі Слави.

Комуністи та їх прихильники у більшості районів та  міст області, де діють первинні осередки, прийшли до братських могил, меморіалів і обелісків Слави, щоб віддати данину поваги Подвигу воїнів багатонаціональної Радянської Армії.

Прес-служба Черкаського ОК


Президенту України

Порошенку П. О.,

Голові Верховної Ради України

Парубію А. В.,

Прем’єр – Міністру України

Гройсману В. Б.,

Конституційному Суду України,

НКРЕКП

Голові міста Черкаси

Бондаренку А. В.

Голові Черкаської дирекції АТ «Укрпошта»

РЕЗОЛЮЦІЯ

мітингу – протесту громадян міста Черкаси

«Тарифи нас вбивають», «Ні соціальному геноциду»

Ми, громадяни міста Черкаси, прийшли до святого для жителів міста Пагорба Слави, щоб в день 101 – річниці  Радянської Армії і Військово - Морського Флоту СРСР вшанувати воїнів і партизанів Великої Вітчизняної війни, які загинули за визволення міста від німецько – фашистських загарбників, їх сателітів та посібників і сплять вічним сном на березі сивого Дніпра.

Вони виконали свій військовий і громадянський обов’язок перед своїм народом і всіма прийдешніми поколіннями, звільнивши світ від коричневої чуми ціною власного життя.

Здійснюючи свій безсмертний подвиг, вони вірили, що фашизм ніколи не прийде на землю, яку вони від нього визволили.

Нам соромно перед ними за те, що нинішня буржуазно – олігархічна влада в Україні і викормлені нею неофашисти глумляться над пам’яттю про них, знищують Меморіали Слави, побудовані у радянський період нашої історії, роблять все, щоб стерти з пам’яті людей їх героїчний подвиг.

А життя їх рідних перетворили на справжнє пекло.

Безперервне підвищення цін на продовольчі і промислові товари, ліки і лікарські послуги, проїзд у громадському транспорті, газ і електроенергію, тарифи на житлово – комунальні та інші послуги направлені на вимирання мільйонів простих людей.

20 лютого відзначався Всесвітній день соціальної справедливості, запроваджений з 2009 року спеціальною  резолюцією ООН.

Проте, в Україні про цей день ніхто не згадав. Воно й не дивно. Адже для нинішньої антинародної влади цей день асоціюється із радянським, соціалістичним періодом нашої історії, в якому добробут і соціальний захист людей був на високому рівні і не було ворожнечі між людьми на історичній, політичній, мовній і релігійних основах.

З цього можна зробити єдино вірний висновок: Президент Порошенко, Кабінет Міністрів  на чолі з  Гройсманом, Верховна Рада, на чолі з Парубієм не ставили і не будуть ставити завдання, щоб об’єднати український народ та зробити його забезпеченим і щасливим, а навпаки, робитимуть усе, щоб тримати його в постійному страху, розбрату і злиднях.

Ми засуджуємо  такі дії вищого керівництва держави і

вимагаємо   від Конституційного Суду і Верховної Ради України скасувати антиконституційні закони про так звану «декомунізацію», які направлені на стирання історичної пам’яті про весь радянський, соціалістичний період нашої історії, переслідування людей, які мають протилежну від влади думку, в першу чергу комуністів, заборону символів Перемоги у Великій Вітчизняній війні, реабілітацію посібників гітлерівської Німеччини, вояків ОУН – УПА та поширення фашистської ідеології в Україні.

Ми засуджуємо  прийняття Верховною Радою України закону про внесення змін до Конституції, зафіксувавши в її тексті курс України на членство в Європейському союзі і в НАТО і

вимагаємо  скасувати його, як такий, що суперечить Декларації про державний суверенітет від 16 липня 1990 року, здійснюючи яку Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України, схвалений 1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі, на чому наголошується в прийнятій 28 червня 1996 року Конституції України. Отже, внесені до Конституції зміни можуть набрати законної сили тільки після затвердження їх всеукраїнським референдумом.

Ми вимагаємо від Верховної Ради і Кабінету Міністрів України відмінити антинародні освітню, пенсійну, медичну і житлово – комунальну реформи, знизити вдвічі ціни на газ і електроенергію, відновити державне регулювання цін на товари першої необхідності.

Ми засуджуємо  рішення Верховної Ради України про не продовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з Російською Федерацією, яке є шкідливим і для держави і народу України.

Ми звертаємося до народних депутатів України при прийнятті законопроекту «Про мову», дотримуватися статей 10 і 53 Конституції України і не допустити створення в Україні не передбачених  Конституцією якихось інспекцій по мові для переслідування громадян за мовною ознакою.

Ми засуджуємо  дії Президента Порошенка, депутатів Верховної Ради України, які ігноруючи статті  24 і 35 Конституції, розпалили вогонь ворожнечі  між людьми на релігійній основі і цим самим поглибили розкол у православ’ї і суспільстві.

* * *

Ми засуджуємо  Постанову НКРЕКП від 11 грудня 2018 року № 1811 за якою у м. Черкаси тарифи у січні 2019 року на гарячу воду зросли на 17,5 %, а на централізоване опалення на 32,3 % та

вимагаємо  від депутатів Черкаської міської ради, щоб вони звернулися до комісії з вимогою про скасування даної постанови.

Ми засуджуємо  дії керівників Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» про закриття відділень поштового зв’язку та звільнення поштових працівників у м. Черкаси.

Ми вимагаємо  скасувати усі видані щодо цього накази, зокрема наказ № 114 від 14 січня 2019 року про закриття відділення поштового зв’язку № 20 по вул. Гетьмана Сагайдачного та звільнення його працівників з 15 березня 2019 року.

Звертаємося  також до міського голови Бондаренка А.В. з допомогою виконкому  та сесії міської ради вжити заходів по захисту цього та інших соціально – важливих об’єктів та людей, що там працюють.

Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно».

м. Черкаси

23 лютого 2019 рокуВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях